OBEDOVÉ MENU od 15.10.2018 - 21.10.2018
Pobytové balíčky
Školy v prírode a letné tábory
Nezabudnuteľné zážitky
Konferencie, školenia, športové dni
Kapacita miestností od 20 os. do 500 osôb
Svadby, rodinné oslavy, stužkové
Rodinné oslavy

Odber noviniek

Penzión Iveta

Penzión Iveta sa nachádza na južnom Slovensku v okrese Nové Zámky. Leží na okraji malej dedinky s názvom Radava vzdialenej len 2,1 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Radava leži v blizkosti viacero termálnych kúpalísk, aquaparkov, hradou, zamkov a inych kultúrnohistorických pamiatok.

 

Penzión Iveta je vzdialený len 100km od Bratislavy alebo Budapesti. Diaľničná siet je napojená z Viedne cez Bratislavu a vedie až do Nitry, ktorá je od penzionu vzdialena len 25km.

 

Penzion Iveta bol otvoreny dna 23.06.2006 ako novostavba. Budova penzionu je dvojposchodova budova so sedlovou strechou, kde je vyuzity aj priestor podkrovia. Pozicia budovy je je hned pri hlavnej ceste smerom na Podhajsku . Objekt ma vsetky inzinierske siete, pozemna komunikacia je idealna.Parkovacie moznosti su priamo v arealy, parkovisko ma kapacitu 400 osobnych aut.Vlaková a autobusová stanica sú len 800m vzdialene od  penziónu.

Upozornenie pre klientov :

Cez sezónu tu máme široké spektrum klienteli. Preto ak túžite po relaxačnej dovolenke, je lepšie si vybrať termín mimo sezóny.