OBEDOVÉ MENU od 15.10.2018 - 21.10.2018
Pobytové balíčky
Školy v prírode a letné tábory
Nezabudnuteľné zážitky
Konferencie, školenia, športové dni
Kapacita miestností od 20 os. do 500 osôb
Svadby, rodinné oslavy, stužkové
Rodinné oslavy

Odber noviniek

Konferencie, školenia, športové dni

Hľadáte reprezentatívne priestory pre kongres, seminár, školenie, firemné prezentácie, teambuildingové eventy, športové a kultúrne podujatia, záhradné slávnosti ?


Ak chcete mať istotu, že Vaše podujatie bude profesionálne zabezpečené a zároveň si ho môžete sami užiť s pocitom, že o všetko je postarané, v Penzióne Iveta ste na správnom mieste.

Vďaka našim bohatým skúsenostiam s organizáciou slovenských aj medzinárodných podujatí, variabilnej ponuke výnimočných priestorov a známej fantastickej kuchyni v nás získate spoľahlivého partnera pre organizovanie Vašich podujatí.

 

K dispozícii máme 4 – školiace priestory:

- Červený salónik pre cca 15 – 20 os

- Modrý salónik pre cca   40 os

- Kongresová sála pre cca 150 – 200 os / 2x

- Multifunkčná hala pre cca 600 os

 

Každá z miestností je vybavená:

- flipchart + papier

- plátno, projektor, tabule, wifi

 

Možnosti  coffebreaku:

- káva, čaj, minerálka, džús, štrúdla, pagáče Atď. / ponúkame širokú škálu občerstvenia/

 

Určite oceníte nielen veľký výber školiacich miestností, ich vybavenie a rôznorodosť coffe breaku ale aj naše dodatkové služby.

Veď povedzme si úprimne nechodí sa školiť 24hod denne, ale len na určitú dobu po ktorej si každý chce oddýchnuť a vypnúť myšlienky od práce.

 

Preto sme dobrí vtom čo robíme lebo naše krédo je:

,, neexistuje nič čo by sa nedalo spraviť, zohnať a vybaviť pre spokojnosť nášho klienta za určitých podmienok od obyčajného školenia cez pojazdné kasíno až po bunji jumping,,

 

V našom penzióne sme schopný ubytovať až 200 osôb, s plnou penziou. Je tu možnosť rozdelenia školenia na viaceré skupiny nakoľko máme viacej školiacich miestností.

Po školení sa klienti nenudia  a nemusia ísť hneď spať kedže máme dobre zásobený bar, usmievavú obsluhu, bowling, biliard, soľnú jaskyňu, futbalové ihrisko, tenisové ihrisko, plážové volejbalové ihrisko, multifunkčnú halu ...

 

Ak sme Vás oslovili kľudne nás kontaktujte a my Vám Vypracujeme cenovú ponuku k spokojnosti oboch strán.

Mgr. Alexandra Nagyová

0911/226 196